poduszka mimos
Zdrowie

Mimos -nowoczesne poduszki dla niemowląt

Coraz popularniejsze na polskim rynku stają się światowej sławy poduszki Minos. Są to medyczne poduszki dla niemowląt. Cechują się posiadaniem atestu, który sprawia, że mamy pewność iż kupujemy produkt bardzo wysokiej jakości, dzięki któremu perfekcyjnie zadbamy nie tylko o komfortowy sen dziecka, ale również o jego zdrowy kręgosłup.

Idealna poduszka dla dziecka

Poduszki ortopedyczne Mimos cechują się faktem, że można określić je jako poduszki w pełni specjalistyczne. Owe atestowane modele redukują nacisk główki dziecka na podłoże. Tym też doskonale zapobiegają powstawaniu płaskiej główki u niemowlęcia. Dodatkowo warto wspomnieć, że są bardzo pomocne w jego leczeniu.

Poduszki są miękkie, wygodne, lecznicze, a także bezpieczne. Stworzone zostały z wygodnych materiałów, które to są w pełni bezpieczne ponieważ powstały z materiałów wysokiej jakości, antyalergicznych i certyfikowanych. Poduszki zostały wykonane w nowoczesnej trójwymiarowej strukturze cechujące się systemem aero 3D. Zastosowanie bezpiecznych materiałów, sprawia, że w stu procentach są one bezpieczne dla każdego malucha. O poduszkach Mimos poczytasz również na stronie https://www.e-poduszki.pl/mimos-m-dawniej-xxl-poduszka-medyczna-dla-niemowlat-p10.

Poduszki dla niemowląt Minos i ich zalety

Poduszki Minos efektywnie zapobiegają i leczą płaską główkę niemowlęcia. Stworzone są one ze 100 % oddychającej tkaniny, ponieważ aż w 94 % składają się z powietrza. Fizjoterapeuci i lekarze zgodnie twierdzą, że stosowanie poduszki Mimos to aż 400% mniejszego nacisku główki na podłoże.

Na uwagę zasługuje fakt, że poduszki te cechują się określeniem wyrobu medycznego klasy 1. Dodatkowo posiada ona liczne certyfikaty, między innymi: CE, TUV i EN71. Poduszka wykonana jest również w pełni z atestowanej dzianiny OEKO-TEX, która jest określana jako bezpieczna dla niemowląt i dzieci. Jeżeli dziecko śpi na poduszce Mimos wówczas łatwo w czasie snu może poruszać głową oraz szyją. Znika więc asymetryczne napięcie mięśni, zaś sen jest komfortowy. Dodatkowo poduszka jest wygodna, dzięki czemu maluch bardzo szybko ją pokocha.

Poduszkę łatwo utrzymamy w czystości, ponieważ można prać ją w pralce. Zaletą jest również fakt, że szybko wysycha, a tym samym możemy znów korzystać z czyściutkiej pościeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *