Wartość odżywcza herbaty
Dieta

Wartość odżywcza herbaty

Przyjmowanie gości sprawia, że częściej sięgamy po cudowny napar zwany herbatą. Jednak nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, co on tak naprawdę zawiera. Warto rozszerzyć wiedzę o napoju, który spożywamy prawie codziennie, i wiedzieć, czego dostarcza naszemu organizmowi. Jesteś ciekaw, co możesz znaleźć w filiżance pysznego naparu?

Herbata to samo zdrowie!

Niska kaloryczność to niebywała zaleta, która decyduje o jej popularności. Dzięki temu możemy spożywać ten napój nawet kilka razy dziennie i nie musimy martwić się, że wpłynie on źle na nasz organizm. Bez obaw! Od herbaty nie możesz przytyć!

Jedna filiżanka to zaledwie około 2 kalorii. Możemy znaleźć tam także śladowe ilości białka. Na uwagę zasługuje jednak coś innego. Zastanawiasz się co? Witaminy! W herbacie znajduje się ich spora ilość. Królują te z grupy B, jednak nie brakuje także A, C, E i K.

Ogromnym plusem jest również zawartość alkaloidów i przeciwutleniaczy! Te pierwsze są naturalnymi związkami, które działają na nasz organizm. Zawarta w herbacie teina potrafi nas pobudzić i robi to znacznie lepiej niż zawarta w kawie kofeina!

Z kolei przeciwutleniacze chronią nas przed stresem oksydacyjnym. Dzięki temu możemy uniknąć wielu chorób, które najczęściej przychodzą z wiekiem. Należy do nich rak czy choroby serca.

Zamawiaj najlepszą herbatę!

Herbata jest bardzo rozpowszechnionym napojem. Nic dziwnego. Parzona w odpowiednich warunkach potrafi zaskoczyć smakiem nawet najbardziej wymagających konsumentów. Łatwo jednak sprawić, że straci ona swoje właściwości.

Dlatego warto znać napój, który spożywa się tak często. Doskonały aromat wydobędziesz jedynie z herbat doskonałej jakości. Bardzo trudno trafić na nie w sklepie. Zależy ci na doskonałym naparze, który będziesz spożywał z bliskimi? Mam dla ciebie świetną propozycję!

Na stronie www.herbatazcejlonu.pl znajdziesz wyśmienity susz. Zamawiaj i ciesz się gwarancją jakości! Masz pewność, że liście były zbierane z największą starannością!

A może chcesz podarować swojej rodzinie wspaniały prezent w postaci doskonałej herbaty? Możesz spersonalizować przesyłkę i obserwować radość na twarzy ukochanej osoby! Nie zastanawiaj się. Już dziś sięgnij po herbatę, która rozpieści twoje zmysły! Jesteś tego wart! Twoi bliscy również!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *