poduszki do spania na boku
Zdrowie

Poduszki zapobiegające nocnym bólom

Ból powodowany niewłaściwą pozycją podczas snu nie może być sprowadzany tylko i wyłącznie do uczucia dyskomfortu. Tak naprawdę jest to bardzo poważny problem zdrowotny, który może skutkować trwałym uszkodzeniem kręgosłupa. Właściwy komfort snu ma swoje źródło we właściwej jakości materaca oraz poduszek. Firma Sissel od wielu lat znajduje się na czele podmiotów, które dbają o komfort snu osób starszych czy też młodszych. Bóle pleców wcale nie muszą być czymś nieodłącznym, ale można się ich szybko pozbyć, można zapobiec ich powstaniu.

Poduszka dla zdrowia

W szerokim asortymencie produktów firmy Sissel mamy również poduszki do spania na boku. Są to produkty wykonane ze specjalnego materiału, posiadające specjalne wypełnienie z pianki poliuretanowej. W zależności od własnej wrażliwości, należy wybrać poduszki z wypełnieniem z pianki o dużej gęstości, ale można także się zdecydować na poduszkę z wypełnieniem ze specjalnej pianki visco elastic, która „zapamiętuje” kształt. Ta poduszka dopasowuje się do unikalnego kształtu danej osoby i tym samym za każdym razem zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa oraz szyi podczas snu. Poduszek do spania na boku w ofercie firmy Sissel mamy bardzo wiele różnych modeli. Istotnym czynnikiem jest indywidualny dobór wielkości, gdyż to ona warunkuje użyteczność poduszki. Kształt w odniesieniu do każdego modelu jest ten sam lub podobny. Poduszki posiadają specjalną krawędź, dzięki której możliwe jest właściwe podparcie kręgosłupa w ułożeniu danej osoby do snu.

Poduszki cenione przez użytkowników

Poduszki Sissel to produkt ceniony nie tylko przez użytkowników, ale również przez profesjonalistów, przez fizjoterapeutów oraz osoby z tejże branży. Możliwości wyboru w ofercie jest bardzo wiele. Mamy do czynienia z poduszkami Plus, Soft, Classic, Soft Plus czy też Bambini. Każdy z tych modeli jest przeznaczony dla nieco innej grupy osób, dla nieco innego rodzaju upodobań podczas snu. Poduszki te jednakże w każdym przypadku zapewniają bardzo wysoki komfort snu, zapewniają zniesienie nacisku na poszczególne kręgi szyjne, zniesienie naciski na rdzeń kręgowy jak również zmniejszenie lub całkowite usunięcie napięcia mięśni. Dzięki temu dana osoba wybudza się wypoczęta i pełna energii do działania.

Każda osoba ma swoje własne preferencje związane z pozycją przyjmowaną podczas snu. To ważne, aby kupować poduszki zgodne z własnymi preferencjami. Poza tym również istotne jest to, aby owe poduszki kupować tylko w odpowiednich sklepach medycznych, w których mamy gwarancję odpowiednio wysokiej jakości. Poduszki do spania na boku posiadają bowiem stosowne certyfikaty, dzięki którym są one nie tylko bardzo skuteczne, ale jednocześnie też są one bardzo bezpieczne.

Zaufana marka

Marka Sissel jest znana na rynku od wielu lat i produkty przez nią proponowane na pewno się sprawdzą w praktyce. Są one gwarancją zdrowia oraz pełnego zadowolenia. Oprócz poduszek do spania na boku mamy w ofercie również szereg innych poduszek oraz innych elementów zapewniających wysoki komfort snu. Wszakże przecież jest to jedna z najistotniejszych kwestii w naszej codzienności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *