krem ze sluzu ślimaka
Zdrowie

Właściwości śluzu ślimaka

Krem zawierający w swoim składzie śluz ślimaka jest hitem ostatnich lat w kosmetyce. Nic w tym dziwnego, okazuje się, że śluz ślimaka ma bardzo dobroczynny wpływ na naszą skórę.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

 

Kosmetyki ze śluzem ślimaka to obecnie propozycja ciesząca się bardzo wielką popularnością. Kosmetyki tego typu swoją popularność zawdzięczają temu, iż śluz jest doskonałym kosmetykiem, który poprawia naszą urodę i niemalże wszystkie jej niedoskonałości. Śluz ślimaka to przede wszystkim doskonałe właściwości pielęgnacyjne, gojące, oraz leczące podrażnienia i zmiany trądzikowe. Co więcej, ujędrnia skórę, a także znacznie zwalnia proces jej starzenia się.

Badania naukowe dotyczące śluzu

 

Badania naukowe, który dotyczą właściwości śluzu ślimaka rozpoczęto już w XIX wieku. Jednakże dopiero wiele lat później zaczęto wykorzystywać go, jako składnik najlepszych i najdroższych kosmetyków. Odkryty w latach 80 tych ubiegłego stulecia szybko został uznany za jeden z największych hitów kosmetycznych, który cechuje się naprawdę wyjątkowymi i szybko widocznymi efektami. W czasie kontaktu ze śluzem ślimaka nie tylko poprawia się cera, ale nawet znikają głębokie blizny. Obecnie to jeden z najbardziej cenionych kosmetyków na rynku, z którego z zadowoleniem korzysta ogromna ilość osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *