Niebanalny prezent na urodziny
Fundamenty

Niebanalny prezent na urodziny

Aktywność fizyczna powinna być nieodłączną częścią życia każdego z nas. Niestety w dzisiejszym świecie nie zawsze jest to możliwe, albowiem szybki tryb życia powoduje, że nie mamy czasu dla siebie, ani dla naszych dzieci. Przyczyną tego może być brak zainteresowania sportem już u kilkulatków, co oczywiście nie jest dobrą wiadomością. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że jeśli nie zatroszczymy się o to teraz, to nasz maluch nie będzie widział świata poza telefonem komórkowym i komputerem.

W tym roku zorganizuj przyjęcie urodzinowe dziecka pod hasłem „Aktywne urodziny”

Jeśli chcesz zachęcić swojego potomka do uprawiania sportu to będziesz musiał włożyć w to wiele pracy i cierpliwości. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już tylko kilka patyków i piłka do zabawy. Dla większości rodziców nie jest to zrozumiałe, jednak czasy się zmieniają i należy się do nich dostosować, o ile oczywiście chcemy, aby nasze dziecko było wysportowane, aktywne i nie miało kłopotów na lekcjach wychowania fizycznego. Tym samym pomysł na sportowe urodziny na pewno okaże się być strzałem w dziesiątkę.

Do ich organizacji nie będziesz potrzebował mnóstwa rekwizytów – najważniejszy będzie czas, jaki możesz poświęcić swojemu dziecku oraz jego przyjaciołom. Organizacja takich urodzin będzie się sprowadzać do wymyślenia gier i zabaw, w jakie mogę zaangażować się dzieciaki. Jeśli nie posiadasz w domu zbyt wielu zabawek sportowych warto odwiedzić sklep internetowy hulahop.pl, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych zabawek, dzięki którym ten dzień na pewno będzie niezapomniany. Naszą rekomendacją jest przygotowanie zabaw, gdzie uczestnicy będą mogli ze sobą rywalizować oraz takich, gdzie każdy będzie mógł pobawić się samodzielnie. Możesz mieć całkowitą pewność, że wszyscy przyjaciele Twojego dziecka wyjdą z imprezy urodzinowej z uśmiechem na ustach, bo uprawianie sportu zawsze wydziela endorfiny (hormony szczęścia).

Niebanalny prezent na urodziny malucha? Dostosuj go do jego wieku oraz zainteresowań, a na pewno będzie trafiony

Kupno prezentu dla dziecka często jest dużą zagwozdką dla rodziców. Powodem tego jest przede wszystkim fakt, że maluch już od najmłodszych lat jest obdarowywany prezentami od wszystkich członków rodziny. Jeśli interesuje Cię prezenty dla niemowlaka, bo jesteś zaproszony na chrzest czy powitanie dziecka w domu to wówczas powinieneś wybrać jakiś praktyczny prezent. Coraz więcej rodziców uczęszcza na basen ze swoimi potomkami, więc być może będzie to najlepszy prezent, z całą pewnością będzie niebanalny. Osoby, które chcą zrobić niespodziankę starszym dzieciakom mogą skorzystać z naszej listy prezentów, które są w tej chwili na czasie:

  • rower dla dziewczynki z kolorowymi dodatkami,
  • deskorolka dla chłopca (hitem teraz jest elektryczna deskorolka),
  • trampolina,
  • basen ogrodowy,
  • piaskownica,
  • rolki.

Jeśli wybierzesz prezent z listy to na pewno będzie to dobry wybór, gdyż dzieciakom dzisiaj trzeba motywacji, aby wyjść na zewnątrz i trochę się poruszać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *